668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Lokale użytkowe do wynajęcia — Katowice

Postindustrialne wnętrza, jakie ma do zaoferowania Browar Mokrskich to bez wątpienia jedyne w swoim rodzaju przestrzenie, które można wykorzystać do rozmaitych celów. Przytulny butik, elegancki sklep papierniczy, galeria sztuki, a może społeczna przestrzeń dla mieszkańców miasta? Nie da się ukryć, że wyróżniające się nietuzinkowym charakterem wnętrza Browaru Mokrskich sprawdzą się do rozmaitych celów. Zapoznaj się z całą ofertą, jaką przygotowaliśmy już dziś!

Tam, gdzie bogata historia łączy się z nowoczesnością

Katowice są dla Ciebie miejscem przyszłej inwestycji? Oferujemy niepowtarzalne lokale użytkowe, które doskonale będą nadawać się do różnych zastosowań. Surowy charakter przestrzeni w połączeniu z funkcjonalną infrastrukturą z pewnością pozwolą Ci otworzyć dochodowy lokal użytkowy, z którego korzystać będą nie tylko osoby zamieszkujące Katowice, ale też przejezdni czy turyści. Poznaj wyjątkową historię tego miejsca, odwiedź Browar Mokrskich i przekonaj się na własne oczy o jego niezwykłym charakterze.

Otwórz swoją działalność, wynajmując industrialną przestrzeń w Katowicach

Zrewitalizowany obiekt, jakim jest Browar Mokrskich, daje niemalże nieograniczone możliwości w zakresie aranżacji. Przestronne wnętrza, przesiąknięte historią mury oraz doskonały dojazd pozwalają planować wielu przedsiębiorcom swój przyszły biznes właśnie tutaj. Marzy Ci się lokal użytkowy na wynajem charakteryzujący się loftowym wykończeniem? Katowice to dla Ciebie kolejne miasto, w którym chciałbyś stworzyć coś nietuzinkowego? Zapraszamy!

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu