668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Lokale gastronomiczne do wynajęcia — Katowice

Nie da się ukryć, że w ostatnich latach industrialne wnętrza robią prawdziwą furorę. Surowość, minimalizm oraz przestronność pomieszczeń kuszą inwestorów, czego efektem jest wiele obiektów powstających właśnie w loftowych aranżacjach. Szukasz czegoś na obszarze Katowic? Browar Mokrskich to przestrzeń, którą pragniemy udostępnić wszystkim tym, którzy szukają nietuzinkowego miejsca do stworzenia własnej restauracji, kawiarni czy baru. Każdy lokal gastronomiczny do wynajęcia to wyróżniające się wysokim standardem wykończenia miejsce wyposażone w niezbędną dla prowadzenia działalności biznesowej infrastrukturę. Oczaruj Katowice prowadzoną przez siebie restauracją bądź innym gastronomicznym obiektem już dziś!

Dlaczego warto postawić na jeden z lokali w Browarze Mokrskich?

Tym, co charakteryzuje oddane przez nas do użytku przestrzenie, jest przede wszystkim ich niepowtarzalny klimat. Zabytkowa architektura i bogata historia tego miejsca połączone z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi powodują, że każdy lokal gastronomiczny do wynajęcia jest godny rozważenia. Kompleksowa rewitalizacja, jaką przeszedł Browar Mokrskich, zapewnia nie tylko funkcjonalne zaplecze, kluczowe w przypadku prowadzenia obiektów gastronomicznych, ale też niezwykły klimat. Ścierająca się ze sobą historia i nowoczesność powodują, że Katowice wraz z Browarem Mokrskich to doskonała lokalizacja dla każdej działalności restauracyjnej. Nietuzinkowy lokal gastronomiczny na wynajem? Tylko u nas!

Katowice — lokal gastronomiczny do wynajęcia

Doskonała lokalizacja i atrakcyjne budownictwo zapewni zarówno zapełnione ogródki, jak i wnętrza lokali gastronomicznych. Browar Mokrskich przyciąga mieszkańców Katowic, turystów oraz pracowników okolicznych biurowców. Niezależnie od tego, czy oferujesz modne burgery, aromatyczne kawy, czy smakowite obiady domowe — wynajem pomieszczeń w tak zachęcającej części miasta z pewnością sprawi, że Twój biznes rozkwitnie. Oferujemy lokale gastronomiczne do wynajęcia o różnym metrażu, dzięki czemu z łatwością zaaranżujesz wystrój swojej restauracji.

Lokal gastronomiczny do wynajęcia — Katowice

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat lokali gastronomicznych do wynajęcia w Browarze Mokrskich w Katowicach, skontaktuj się z administracją Browar Factory Centrum. Doskonałe położenie budynku, atrakcyjna historia i rewitalizacja obiektu, nadająca okolicy szczególnego charakteru, to idealne miejsce na rozwój Twojego biznesu! Zapraszamy!

Na chwile obecną nie mamy wolnych lokali gastronomicznych do wynajęcia.

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu