668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Kompleksowa obsługa nieruchomości

Dział administracyjny w tym samym co wynajmowany lokal budynku to wygoda i oszczędność czasu. Możliwość spotkania się z zarządcą nieruchomości w cztery oczy znacząco skraca czas interwencji i jest po prostu przyjemniejsze niż prowadzenie korespondencji listownej czy elektronicznej. Browar Mokrskich to nie tylko miejsce funkcjonowania wielu firm, ale też obiekt, który może pochwalić się zlokalizowaną w tym samym budynku administracją. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia obsługę najemców oraz załatwianie wszelkich niezbędnych formalności. Właśnie dlatego zadecydowaliśmy się na kompleksową obsługę nieruchomości, jakie znajdują się w prezentowanym obiekcie.

Dlaczego warto postawić na kompleksową obsługę nieruchomości?

Wymiana uszkodzonej instalacji elektrycznej, usterka w meblach biurowych, odpadający tynk czy uszkodzenie drzwi wejściowych lub konieczność zmian w aranżacji przestrzeni to problemy, których rozwiązanie zazwyczaj wymaga interwencji w dość krótkim czasie. W tym wypadku sposób prowadzenia korespondencji pomiędzy najemcą a zarządcą budynku ma niebanalne znaczenie. Dla wygody naszych Klientów biuro administracyjne zostało zaaranżowane w tym samym obiekcie, co inne lokale. Stąd też — mogą oni szybko i bez problemów załatwić większość ważnych dla nich spraw.

Zaufaj specjalistom od kompleksowej obsługi nieruchomości — firmie Browar Factory Centrum

Mamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze nieruchomości, a przez to — wypracowaliśmy świetną politykę współpracy z naszymi Klientami. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, traktując ją tak samo priorytetowo, jak inne. Oferujemy możliwość załatwienia większości spraw na miejscu, w naszym dziale administracji. Charakteryzuje nas wysoka kultura pracy i uśmiech, dlatego wizyta u nas to czysta przyjemność. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu