668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Magazyny do wynajęcia — Katowice

Browar Factory Centrum w Katowicach to miejsce, w którym odpowiadamy na różnorodne potrzeby przedsiębiorców działających w odmiennych branżach. Poza możliwością wynajęcia lokalu usługowego lub pomieszczenia biurowego oferujemy więc wynajem magazynów na terenie tego niezwykłego, zabytkowego kompleksu. Udostępniamy Najemcom przestronne przestrzenie magazynowe dostosowane do ich indywidualnych wymagań, w których będą oni mogli przechowywać firmowy sprzęt, sprzedawane produkty bądź materiały eksploatacyjne. W połączeniu z zachwycającą architekturą budynków, a także klimatem przyciągającym kolejnych przedsiębiorców Browar Mokrskich stanowi doskonały wybór dla Twojej firmy.

Oferta wynajmu magazynów dla przedsiębiorstw z Katowic oraz okolic

Proponując wynajem magazynu w kompleksie Browar Factory Centrum w Katowicach, zapewniamy nie tylko praktyczną przestrzeń w stylowym, odnowionym budynku z XIX wieku. Oferta obejmuje również obsługę doświadczonego administratora, który pomoże Ci w bieżącym zarządzaniu nieruchomością. Nie musisz też martwić się o bezpieczeństwo przechowywanego mienia — cały teren chroniony jest nowoczesnym systemem monitoringu oraz kontrolowany przez pracowników ochrony przez 24 godziny na dobę. Wraz z wynajmem magazynu polecamy także skorzystanie z propozycji miejsca parkingowego do wynajęcia w przystępnej cenie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu!

Wynajem powierzchni magazynowej: Katowice

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy i potrzebujesz miejsca do przechowywania nadwyżek towarów, czy szukasz bezpiecznej przestrzeni dla firmowego sprzętu — u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. W Browar Factory Centrum w Katowicach dokonasz wynajmu magazynu, jaki najlepiej odpowie Twoim oczekiwaniom. Dodatkowo zyskasz komfortowe miejsce parkingowe, aby bez problemu załatwić wszystkie dostawy oraz odbiór asortymentu. Zapewnimy Ci również maksymalne bezpieczeństwo dzięki 24-godzinnej ochronie terenu, na której stoi nasz magazyn.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia dla Klientów z Katowic

Pomimo zabytkowego otoczenia, w jakim znajdują się magazyny do wynajęcia w Katowicach, możesz liczyć na nowoczesną obsługę, jaką zapewniamy naszym Klientom. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Najemców, więc w przypadku jakichkolwiek pytań — jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapomnij o przypadkowych firmach — postaw na współpracę z zaufanym, solidnym partnerem biznesowym, dla którego bezpieczeństwo Twojego magazynu to priorytet. Zadzwoń po szczegóły już dziś!

Na chwile obecną nie mamy wolnych magazynów do wynajęcia.

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu