668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Lokale usługowe do wynajęcia — Katowice

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do otwarcia biznesu i interesują Cię lokale usługowe do wynajęcia na terenie Katowic, poznaj szerokie możliwości, które daje Browar Mokrskich! Tutaj znajdziesz wszystko to, co niezbędne do prowadzenia nowoczesnej działalności. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się fryzjerstwem, marzysz o własnej kawiarni czy knajpce slow-food, w odrestaurowanym kompleksie budynków stworzyliśmy przestrzeń idealną dla rozwoju firm z sektora usług. Industrialny klimat pomieszczeń, nowoczesne rozwiązania architektoniczne, a także profesjonalnie zaaranżowane podwórze sprawią, że Twoi klienci pokochają tę lokalizację.

Lokal usługowy w Katowicach — dojazd jest ważny!

Choć nasza oferta obejmuje wynajem miejsc parkingowych, to musisz liczyć się z tym, że wielu Twoich klientów może woleć podróż komunikacją miejską. Jednym ze składników sukcesu dla lokali usługowych jest wysoka rozpoznawalność miejsca oraz łatwy dojazd do obiektu. Browar Mokrskich to znane miejsce na mapie Katowic, a do tego usytuowane tak, że bez problemu dostaną się tu mieszkańcy Centrum czy nawet okolicznych miejscowości. Decydując się na wynajem lokalu usługowego w Browarze, otrzymasz:

  • ochronę i monitoring 24/7,
  • łatwy dostęp do administracji obiektu,
  • w przypadku niespodziewanej awarii — ekipę fachowców na miejscu,
  • siedzibę z duszą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami!

Lokal usługowy w Katowicach. Doskonała lokalizacja dla Twojego biznesu

Lokale handlowe i usługowe, aby dobrze prosperować, wymagają (oprócz wspaniałej obsługi) atrakcyjnego adresu, który przyciągnie klientów. Do wynajęcia oferujemy pomieszczenia w atrakcyjnym miejscu, które przyciąga swoim charakterem zarówno mieszkańców okolicy, jak i turystów czy pracowników pobliskich biur. Całodobowy monitoring obiektu sprawia, że możesz czuć się bezpiecznie rozwijając swoją firmę w Katowicach. Jeśli szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swoje usługi lub sprzedasz niezwykłe produkty — Browar Mokrskich będzie doskonałym wyborem.

Lokale handlowe do wynajęcia — Katowice

W naszych lokalach handlowych i usługowych do wynajęcia znajdziesz przestrzeń do wyeksponowania towarów, a także wyposażenia w sprzęty niezbędne do prowadzenia salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego. Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu