668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Wynajem lokali biurowych w Katowicach

Jeśli szukasz wyjątkowej siedziby dla swojego biznesu, mamy rozwiązanie! Browar Mokrskich to miejsce z duszą, które wspaniale odda charakter zarówno nowoczesnego start-upu, galerii obrazów czy wegańskiej kawiarenki, jak i profesjonalnej kancelarii lub firmy architektonicznej. Reprezentacyjny wygląd obiektu to nie wszystko — powierzchnie biurowe powstałe w zaadaptowanych pomieszczeniach browarniczych, lokale usługowe oraz zadbane podwórze zostały odrestaurowane i w pełni przystosowane do wymagań współczesnych firm oraz ich kontrahentów i partnerów biznesowych. Katowice to miejsce z potencjałem dla przedsiębiorców, a dobra komunikacja Browaru z innymi częściami miasta gwarantuje łatwy dojazd najemcom, pracownikom oraz klientom.

Wynajem biur w Katowicach. Wolne powierzchnie, które spełnią Twoje oczekiwania

Znaleźć biuro do wynajęcia na terenach Katowic nie jest trudno, ale jeżeli zależy Ci na miejscu oryginalnym, nowoczesnym i zakorzenionym w świadomości mieszkańców miasta — koniecznie sprawdź listę wolnych lokali w Browarze Mokrskich. Oprócz pomieszczeń wykończonych w wysokim standardzie oferujemy całodobowy monitoring, dzięki któremu nie musisz martwić się o bezpieczeństwo firmy, a także łatwy kontakt z Administracją obiektu i dział techniczny na terenie kompleksu. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów — skontaktuj się z nami!

Biuro do wynajęcia: Katowice Centrum Browar Factory

Szukasz nowej siedziby dla swojej firmy i zależy Ci na prestiżowej lokalizacji? A może planujesz założenie start-upu technologicznego, pracowni projektowej, biura rachunkowego, agencji reklamowej, biura tłumaczeń albo innego rodzaju działalności gospodarczej? Zależy Ci na tym, by do dyspozycji Twoich pracowników oraz klientów był spory parking? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą obejmującą wynajem lokali biurowych w Katowicach w Browarze Mokrskich.

Wolne powierzchnie biurowe do wynajęcia: Katowice

Pomieszczenia biurowe położone w Browarze Mokrskich w Katowicach to funkcjonalne wnętrza zachwycające wysokim standardem wykończenia. Każdy przedsiębiorca decydujący się na wynajem biur w naszym obiekcie może liczyć na obsługę firmy ochroniarskiej, jak również wiele innych dodatkowych usług, dzięki którym prowadzenie działalności w centrum miasta będzie bezpieczne i przyjemne. Sprawdź aktualnie wolne lokale do wynajęcia, które już wkrótce mogą stać się siedzibą Twojej firmy!

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu