668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Godz. otwarcia: 08.00 - 16.00
Katowice ul. ks. bpa Bednorza 2a-6

Mieszkanie do wynajęcia — Katowice

Marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowym, stylowym miejscu z duszą, a jednocześnie zależy Ci na łatwym dostępie do wszystkich strategicznych lokalizacji w Katowicach? Jeśli należysz do osób, które kochają połączenie tradycji z nowoczesnością, a magia dawnych budynków fabryki przyciąga je swoją industrialną surowością, to mieszkanie do wynajęcia w dawnym Browarze Mokrskich spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Po latach zmian, które były udziałem Browaru, miejsce zyskało status kultowego i nad wyraz rozpoznawalnego na mapie miasta.

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Katowicach

Mieszkania do wynajęcia w katowickim Browarze cechują się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Dzięki temu styl wewnątrz budynku jest spójny z przemysłowym charakterem architektury. W kompleksie, oprócz mieszkań, swoją siedzibę znalazły popularne lokale gastronomiczne, dzięki czemu wyszukane kulinarne ciekawostki będą stale w zasięgu Twojej ręki. Co więcej, industrialny budynek stał się miejscem dogodnym dla rozwijania biznesu, więc w okolicy spotkasz wiele znanych firm.

Katowice — mieszkanie do wynajęcia

Mieszkania do wynajęcia oferowane na terenie Browaru Morkskich w Katowicach to nie tylko prestiżowa lokalizacja, ale również nastawienie na wygodę wszystkich najemców. Na miejscu do dyspozycji mieszkańców jest opieka techniczna, która reaguje natychmiastowo w przypadku nawet drobnej awarii. Administracja chętnie pomaga osobom najmującym pomieszczenia biurowe, lokale usługowe i mieszkania. Do dyspozycji oddajemy także miejsca parkingowe, co znacząco zwiększa komfort mieszkania w tym bogatym historycznie miejscu.

Szukasz mieszkania na wynajem w Katowicach? Napisz do nas!

Jeśli chcesz poznać aktualną ofertę mieszkań do wynajęciaskontaktuj się z nami! Czekamy na Twoje telefony i wiadomości od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zamieszkać w Katowicach.

Dane kontaktowe:
kom: 668 804 782
email:  firma@novopol.pl
Poznaj nas na 
Facebooku oraz instagramie
Partnerzy
Fundacja Eko Silesia logocertyfikat Jakość Roku 2017
Galeria Szyb Wilson logoArt Naif Festiwal logo
Zobacz mapę dojadu